top of page

Sağlık için lojistik.

nhl-7B2A3288.jpg

İlaçların ve medikal malzemelerin, doğru koşullarda taşınması ve zamanında teslimi hayat kurtarır.

SERVİSLER

YURT İÇİ DAĞITIM

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Size Sunduğumuz Avantajlar

Her koşulda araç bulma garantisi

7/24 araç takip ve sıcaklık izleme

Hasar ve hırsızlığa karşı NHL güvencesi

10.jpg

Net Healthcare Logistics (NHL) olarak, farklı tip ve rejimlerdeki 1.000’in üzerinde sıcaklık kontrollü/kontrolsüz (+15°C/+25 °C veya +2 °C /+8 °C) araç filosuyla Türkiye’de sağlık sektörünün nakliye ve dağıtım altyapısının değişimine öncülük ediyoruz. Komple ve parsiyel taşıma çözümlerimiz ile müşterilerimize çıkış noktasından son alıcıya kadar GDP (İyi Dağıtım Uygulamaları) uyumlu dağıtım hizmeti sağlıyoruz.

+1.000

Sıcaklık kontrollü/kontrolsüz araç filosu

GDP

İyi Dağıtım Uygulamaları Hizmeti

Komple Araç Dağıtımı Hizmetleri

GDP uyumlu sağlık sektörüne dedike araç filomuz, ihtiyaca göre şehir içi ve şehirler arası ısı kontrollü/kontrolsüz komple taşıma çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetinde.

Müşterimizin üretim yerleri ile depolarımız arasında shuttle hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul-Ankara arası Sağlık Bakanlığı aşı teslimatlarını ısı kontrollü dedike araçlarımız ile yönetiyoruz.

İhtiyaca göre tüm Türkiye’deki hastanelere ürünlerinizin transferini sağlıyoruz.

Parsiyel Dağıtımı Hizmetleri

Türkiye Sağlık sektöründeki dağıtım modeli kapsamında her gün İstanbul içindeki her teslimat noktasına (Ecza Depoları ve Ambarlar) GDP (İyi Dağıtım Uygulamaları) uyumlu araçlarımız ile teslimat yapıyoruz.

Depolarımızda ya da depolarınızda hazırlanan ürünlerinizi gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak konsolide edip İstanbul içindeki teslimat noktalarına dedike araçlarımız ile teslim ediyoruz. Dağıtım Yönetimi Sistemi (TMS) ile siparişlerinizin hangi tarihte, hangi plakalı araca yüklendiğini ve PoD (Proof Of Delivery) dönüşünü sizlere raporlayabiliyoruz.

Isı Kontrollü Parsiyel Dağıtımı Hizmetleri

Proje bazlı sağlık sektörüne dedike parsiyel dağıtım çözümümüz ile ürünlerinizi Türkiye’nin her noktasına GDP (İyi Dağıtım Uygulamaları) standartlarına uygun taşıyoruz.  Türkiye’yi 3 farklı bölgede rotalayıp, her rotadaki ilde farklı teslimat noktalarına, valide edilmiş +15°C/+25 °C veya +2 °C /+8 °C rejimlerdeki araçlarımız ile parsiyel dağıtım hizmeti sunmaktayız. Teslimat esnasında araç içerisinde aldığımız sıcaklık çıktılarını alıcıya teslim edip, dağıtım süresince sıcaklık zincirinin kırılmadığını müşterilerimize garanti ediyoruz.

Isı kontrollü Komple Dağıtımı Hizmetleri

GDP uyumlu sağlık sektörüne dedike araç filomuz, ihtiyaca göre şehir içi ve şehirler arası ısı kontrollü komple taşıma çözümlerimizle müşterilerimizin hizmetinde. +15°C/+25 °C veya +2 °C /+8 °C koşullarında valide edilmiş araçlarımız ile Türkiye’nin her yerine ürünlerinizi ısı kontrollü taşıyoruz. 

bottom of page