top of page

Sağlık için lojistik.

beseri-ilac.jpg

Türkiye’de sağlık lojistiği sektöründe 50’nin üzerinde ilaç şirketine hizmet veriyoruz. Bu deneyimin size sağlayabileceği faydaları merak etmiyor musunuz?

SEKTÖRÜNÜZ

BEŞERİ İLAÇ

Sektörün tüm oyuncularına

uçtan uca, dünya standartlarında lojistik hizmeti sunuyoruz.

Yediden yetmişe tüm toplumu yakından ilgilendiren ilaca erişim sürecinde, ilaçların Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun şekilde depolanması ve zincirdeki teslimat noktalarına ulaştırılması hayati rol oynamaktadır. Bu sürecin doğru işlemesindeki en önemli kriterlerden biri de uzman bir ilaç lojistik ağına sahip olmaktır.

1.jpg

PALET KAPASİTESİ

65.000

İSTANBUL AVRUPA VE ANADOLU YAKASI

İLAÇ SEKTÖRÜNÜN

%48'i

NHL TARAFINDAN YÖNETİLİR.

9 YILDA

30 Milyon $

ARAÇ VE TEKNOLOJİ YATIRIMI

Net Healthcare Logistics (NHL) olarak son 9 yılda, ilacın güvenilir koşullarda lojistiği için 30 milyon dolarlık depo, araç ve teknoloji yatırımı yaptık ve Türkiye’nin ilaç lojistiği standartlarını yeniden tanımladık. 

Hali hazırda İstanbul Avrupa Yakası’nda (Esenyurt) 20.000 paletlik ve İstanbul Anadolu Yakası’nda (Gebze) 40.000 paletlik ilaç depolama alanlarımız mevcuttur. Tesislerimiz, Sağlık Bakanlığı’nca üretim yeri ruhsatlı olup, GMP (İyi Üretim Uygulamaları) belgelisi ile belgelendirilmiştir. 2021 itibariyle beşeri ilaç sektörünün kutu bazında %48’inin lojistik operasyonları NHL tarafından yönetilmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Müşteriler

Yerli Üretici
İlaç Firmaları

Uluslararası Üretici
İlaç Firmaları

İthalatçı
İlaç Firmaları

İhracatçı
İlaç Firmaları

Lojistik ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi keşfedebilmeniz için size adım adım yol gösterebiliriz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

bottom of page